1. Işıklı Gökgöl Sulak Alan Revize Yönetim Planın Hazırlama Projesi Yönetim Planı Son Haline Getirildi.

  Eylül 21, 2018 Işıklı Gökgöl sulak alan revize yönetim planı hazırlama projesi eğitim programının ikinci gün de devam edildi.

 2. Hayvanseverlere Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi Verildi.

  Eylül 21, 2018 Kütahya İl Hayvanları Koruma Kurulu onayı ile müracaatta bulunan 31 kişiye, V. Bölge Müdürlüğü Kütahya Şube Müdürlüğü ve Kütahya Belediyesi tarafından yerel hayvan koruma görevliliği eğitimi düzenlenmiştir.

 3. TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Başladı

  Eylül 21, 2018 Bilime Açılan Kapı Afyonkarahisar TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Kamil Miras Anadolu Lisesi’nde başladı.

 4. Işıklı - Gökgöl Sulak Alanı'na ait Sulak Alan Yönetim Planı Çalıştayı Çivril'de başladı.

  Eylül 20, 2018 Işıklı Gökgöl sulak alan revize yönetim planı hazırlama projesi eğitim proğramı bugün başlayıp üç gün devam edecek. ilk günü sunum ve görüşlerin ardından son iki gün arazi çalışmasının değerlendirilmesiyle sona erecek.

 5. 19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun.

  Eylül 19, 2018 'Ölürsek şehit, kalırsak gazi oluruz' desturuyla nesiller boyu taşınacak en şerefli makama nail olan kahraman gazilerimizin #GazilerGünü kutluyor; Ebediyete intikal eden kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

 6. Geçici Bakımevlerine Denetimler Devam Ediyor.

  Eylül 17, 2018 Rutin denetimleri tamamlanan Geçici Bakımevlerine ani denetimler devam ediyor. 06.09.2018 tarihinde Odunpazarı Belediye Başkanlığı’na bağlı Geçici Bakımevinde denetim yapılmış olup; bakımevi yetkililerine eksik görülen hususlar hakkında gerekli bilgiler verilmiştir.

 7. Yöre Ürünleri Satış Üniteleri ve Sosyal Tesis Yapım İşi İncelendi.

  Eylül 17, 2018 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN Afyonkarahisar Şube Müdürü Hüseyin BOZOKLU ve komisyon üyeleri Peyzaj Mimarı Enes KAYTANCI, Mimar Sebahat ÜSTER ve yüklenici Kadir ÖZEN ile birlikte 26 Ağustos Tabiat Parkında yapımı devam eden Yöre Ürünleri Satış Üniteleri ve Sosyal Tesis yapım işinin çalışmaları hakkında teknik incelemelerde bulundular.

Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ