1. Sinop Bölge Müdüründen Ziyaret.

  Ağustos 16, 2019 Doğa Koruma ve Milli Parklar Sinop 10. Bölge Müdürü Sayın Hasan BAŞYİĞİT Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN’ı makamında ziyaret etti.

 2. Ellez Yaylasında İncelemeler Yapıldı.

  Ağustos 16, 2019 Afyonkarahisar Dinar ilçesi Yeşilçat köyünde bulunan Ellez Yaylasını Dinar ilçesine yeşil alan olarak kazandırılması için çalışmalar başlatıldı.

 3. Uşak’ta Far Avına Ve Kaçak Avcılığa Geçit Yok.

  Ağustos 07, 2019 Bölgeden gelen yoğun ihbarlar üzerine Uşak İli, Banaz İlçesi, Kaplangı Köyü, Paşacık Devlet Avlağı, Dübektaşı Mevkii’nde gece saat 00:15 sıralarında traktörün aküsünü güç kaynağı olarak kullanarak far avı yapan üç kişiye 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu’na muhalefetten dolayı yasal işlemler yapılmıştır.

 4. Vali Funda Kocabıyık Tedavi Edilen Kuşları Doğaya Bıraktı.

  Ağustos 07, 2019 Uşak’ta vatandaşlar tarafından yaralı olarak bulunan gri balıkçıl ve yavru baykuş, tedavilerinin ardından Vali Funda Kocabıyık tarafından doğaya bırakıldı.

 5. Bakan Yardımcımız Sayın Akif ÖZKALDI ve Genel Müdürümüz Yedikapı Tabiat Parkında İncelemelerde Bulundu.

  Ağustos 05, 2019 Afyonkarahisar Bolvadin ilçesi sınırları içerisinde yer alan 2018 yılında ilan edilen Yedikapı Tabiat Parkımızda yapılan ve planlanan projeleri yerinde incelediler

 6. Bakan Yardımcımız Sayın Akif ÖZKALDI 26 Ağustos Tabiat Parkında ve İstiklal Tanıtım Merkezinde İncelemelerde Bulundu.

  Ağustos 05, 2019 Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Akif ÖZKALDI ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Yusuf KANDAZOĞLU ile birlikte İstiklal Tanıtım Merkezi ve 26 Ağustos Tabiat Parkını ziyaret ettiler.

 7. Afyonkarahisar'da Kaçak Avcılara Cezai İşlem Uygulandı.

  Ağustos 01, 2019 Doğa Koruma ve Milli Parklar Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü tarafından kaçak avcılara cezai işlem uygulandı.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ