1. İzin-İntifa Dosyalarının Kontrolleri Başladı.

  Kasım 13, 2018 Bölgemize bağlı tüm müdürlüklerimizdeki izin-intifa dosyalarının incelenmesi çalışmasına ve arazide yerinde kontrol ve denetimlerin yapılmasına başlanmıştır.

 2. Balıkdamı Sulak Alanı Revize Yönetim Planı toplantısı Eskişehir'de Yapıldı.

  Kasım 13, 2018 ‘’Balıkdamı Sulak Alanı Revize Yönetim Planı’’ toplantısı ilgili grupların ve paydaş kurumların katılımıyla Eskişehir ilinde Arus Otel’de gerçekleştirildi.

 3. Biyolojik Çeşitlilik Doğa Sevgisi Seminerleri Devam Ediyor.

  Kasım 12, 2018 Çivril ilçesi Işıklı ve Emir Hisse mahallerinde 176 öğrenciye Doğa ve Biyolojik Çeşitlilik Doğa Sevgisi konulu eğitim verildi.

 4. Kemerliler Atatürk'ü Dumlupınar'da andı.

  Kasım 12, 2018 Kemer Belediyesi'nin 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü onuruna düzenlediği etkinliğe katılan yaklaşık 1000 Kemerli, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğindeki Başkomutan Meydan Muharebesi'nin kazanıldığı bölge olan Kütahya'daki şehitlikler ve anıtları ziyaret etti.

 5. Balıkdamı Revize Yönetim Planı Öncesi Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

  Kasım 12, 2018 Balıkdamı Sulak Alanı çevresinde bulunan köy muhtarları ve köyde yaşayan vatandaşlar ile ‘’Revize Yönetim Planı öncesi Genel Değerlendirme Toplantısı’’ yapıldı.

 6. Bolvadin Av Koruma Kontrol Çalışmaları Devam Ediyor.

  Kasım 12, 2018 Bolvadin Şefliğimiz koruma-kontrol ekipleri rutin denetimlerine devam ediyor.

 7. Yaralı Ak Pelikan Tedavi Altına Alındı.

  Kasım 07, 2018 Yaralı olan Ak pelikan teslim alınarak Kütahya Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezine tedavisinin yapılması için teslim edilmiştir.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ