1. Tarım Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

  Aralık 06, 2019 Programları kapsamında Afyonkarahisar’a gelen Tarım ve Orman Bakanı Sn. Dr. Bekir Pakdemirli, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sn. Akif Özkaldı Afyonkarahisar Valisi Sn. Mustafa Tutulmaz ile birlikte Tarım ve Orman sektörü temsilcilerinin hazır bulunduğu “Tarım Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı”na katıldı.

 2. YOL-İŞ Sendika Başkanından Ziyaret

  Aralık 05, 2019 Samsun İli Yol-İş Sendika Şube Başkanı Sayın Şaban ÇILGIN ve Genel Sekreter Sayın Mehmet SELEN Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN'ı makamında ziyaret ettiler.

 3. Erkmen Belediye Başkanından Ziyaret

  Aralık 05, 2019 Erkmen Belediye Başkanı Sayın Memduh KUŞ, Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN’ı makamında ziyaret etti.

 4. Çatıda Tavus Kuşu Bulundu.

  Kasım 29, 2019 27.11.2019 günü Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan çatıda bir adet tavus kuşu olduğu ihbarı üzerine olay yerine giden ekiplerimiz tarafından yakalanan tavus kuşu Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Müdürlüğüne teslim etmiştir.

 5. Ulubey Kanyonunda İncelemeler Yapıldı.

  Kasım 29, 2019 Genel Müdür Yardımcımız Sayın Muhammed ÇOLAK, Hassas Alanlar Daire Başkanı Sayın Teoman MERİÇ, Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN Uşak Ulubey Kanyonunda İncelemelerde bulundular.

 6. Av Koruma ve Kontrol Faaliyetleri Devam Ediyor

  Kasım 21, 2019 Av Koruma ve Kontrol Faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. İlimizde yapılan denetimlerde 4915 Sayılı Kanuna aykırı avlanma faaliyetinde bulunan avcılara idari para cezası kesildi.

 7. Tarım ve Kırsal Kalkınma Müdürlüğünden Ziyaret

  Kasım 07, 2019 Tarım ve Kırsal Kalkınma Kurum Müdürü Sayın Zülgari ÖZDEMİR ve İletişim Uzmanı Sayın Kemal YILDIRIM Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ