1. Göç Yolu Uşak'ta Bulunan Tepeli Pelikanlar Bu Yılda Sevinçle Karşılandı.

  Nisan 18, 2019 Uşak İli, Eşme İlçesi, Üçpınarlar Göleti’nde Biyolojik Çeşitlilik Tür İzleme Çalışmaları kapsamında tepeli pelikanlarla (pelecanus crispus) ilgili izleme çalışmaları yapılmıştır.

 2. Sinanpaşa Belediye Başkanı Ziyaret Edildi.

  Nisan 18, 2019 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN,Bölge Müdür Yardımcı V. Kemal CAN,Milli Parklar Şube Müdürü Mine EROĞUL,BTMP Müdür Yardımcı V. Cemil SERT Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal KARAMAN'ı makamında ziyaret ettiler.

 3. Tabiatı Koruma Eğitimlerimiz Devam Ediyor.

  Nisan 18, 2019 Doğa Koruma ve Milli Parklar V. Bölge Müdürlüğümüz personellerince İlimiz Merkez Methiye Dumlu Ortaokulunda 17.04.2018 tarihinde tabiatı koruma, biyoçeşitlilik ve biyokaçakçılık konularında Müdürlüğümüz personelince eğitim çalışması yapılmıştır.

 4. Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Türkyılmaz'dan Bölge Müdürlüğümüze Ziyaret

  Nisan 18, 2019 TMMOB Orman Mühendisleri Odası Başkanı Sayın Hasan Türkyılmaz,Bölge Müdürlüğümüze ziyarette bulundular.

 5. TMMOB Orman Mühendisleri Odası Başkanı Afyonkarahisar'da

  Nisan 18, 2019 TMMOB Orman Mühendisleri Odası Başkanı Sayın Hasan Türkyılmaz orman mühendisleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi.

 6. Avcı Eğitim Kursu Düzenlendi.

  Nisan 17, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı, Kütahya Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü ile Kütahya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından ortaklaşa, avcılara yönelik, 08.04.2019 ve 16.04.2019 tarihleri arasında Avcı Eğitim Kursu düzenlendi.

 7. Yeni Tabiat Parkı İçin Çalışmalara Başlandı.

  Nisan 16, 2019 Dinar ilçesi Pınarlı köyünde ilan edilecek olan tabiat parkı alanında yapılacak olan çalışmalar için incelemelerde bulunuldu.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ