1. Aday Memurların Yemin Töreni Yapıldı.

  Aralık 19, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürlüğü ve bağlı birimlerinde çalışan sekiz aday memur yemin ederek asaleten göreve başladılar.

 2. Kozviran Doğa Yürüyüşü Düzenlendi.

  Aralık 19, 2018 Uşak Rota Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü Derneği üyeleri ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Uşak Şube Müdürlüğü personelinin birlikte katılım sağladığı “Kozviran Doğa Yürüyüşü” etkinliği hem personelimiz hem de dernek üyeleri açısından farkındalık sağladı.

 3. Denizli Av Koruma Kontrolleri Devam Ediyor.

  Aralık 18, 2018 Çal Devlet Avlağı ve Pamukkale Genel Avlağında yapılan denetimlerde usulsüz avlandıkları tespit edilen 3 kişiye yasal işlem yapıldı. Kontroller sırasında belgeli ve kotalı avlanan avcılara teşekkür edildi.

 4. Av ve Yaban Hayatına Yemleme Çalışmalarıyla Destek Çıkıyoruz.

  Aralık 18, 2018 Av ve Yaban Hayatına destek için 5. Bölge Müdürlüğümüzün talimatlarıyla Eskişehir ili İnönü, Seyitgazi, Mihalıçcık ilçeleri kırsalında ve yol kenarlarında saman balyası, buğday kırması ile yemleme çalışmaları yapılmıştır.

 5. Eskişehir İlinde İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Yapıldı.

  Aralık 18, 2018 Eskişehir ilinde 2018 yılının son İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Bekir Şahin TÜTÜNCÜ başkanlığında V. Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN’ın da katılımları ile 12.12.2018 tarihinde yapıldı.

 6. Çiğiltepe, Akharım, Sinanpaşa ve Başyayla' da Av Koruma Kontrolleri Yapıldı.

  Aralık 17, 2018 Cumartesi günü yapılan av koruma faaliyetlerinde Çiğiltepe, Akharım, Sinanpaşa ve Başyayla mevkilerinde yapmış oldukları av koruma kontrol faaliyetlerinde avcıların belgeleri kontrol edilmiş ve belgelerin tam olduğu tespit edilmiştir.

 7. Av Koruma Kontrol Çalışmalarımız Devam Ediyor.

  Aralık 14, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı V. Bölge Müdürlüğü Kütahya Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin geçtiğimiz hafta içi ve hafta sonu yaptığı av koruma denetimlerinde, toplam 32 avcı kontrol edilmiştir.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ