Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

İstanbul'a Teknik Gezi Düzenlendi.

Mayıs 06, 2019

2.5.2019 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz teknik personelleri ve şube müdürleri ile birlikte Bölge Müdürü Nevzat ALĞAN ve Bölge Müdür Yardımcısı Mücahit ERACAR başkanlığında İstanbul iline 2 gün olmak üzere teknik gezi programı düzenlendi.

Gezinin 1.günü İstanbul Belgrat Ormanı, Neşetsuyu Tabiat Parkı, Atatürk Arboretumu, Fener Yolu Kuş Gözlem Kulesi,  İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Eyüp Sultan Camii, Marmaracık Koyu Tabiat Parkı gezilerek teknik incelemelerde bulunuldu.

İstanbul Teknik Gezi programının 2. Günü bölge müdürlüğümüz personelleri ile birlikte Sarıyer Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı,Polenezköy Tabiat Parkı Yaban Hayatı İdari ve Ziyaretçi Merkezi, Polenezköy Hayvanat Bahçesi ve Doğal Yaşam Alanı, Sülün Üretim İstasyonu gezilerek teknik incelemelerde bulunuldu. Daha sonrasında Orman Fidanlık Müdürlüğü ile İstanbul Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü ziyaret edildi. 
DKMP1. Bölge Müdürü Resul DOĞAN İstanbul Bölge Müdürlüğü korunan alanlarıyla ilgili bilgi verdi. 
İstanbul gezisi sonrasında Kocaeli Ormanya Tabiat Parkı ile Ballıkayalar Tabiat Parkı gezilerek incelemelerde bulunuldu.


Bu gezinin organizasyonunda destek veren Genel Müdürümüz Sayın Yusuf KANDAZOĞLU’na Genel Müdür Yardımcılarımıza, Gezi Programımızda eşlik eden, yardımlarını esirgemeyen DKMP 1. Bölge Müdürü Resul DOĞAN, Bölge Müdür Yardımcısı Erdal CEYHAN, Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü Sabahattin Can BAKKAL ve personellerine, Bahçeköy Dkmp Şefi Berkant KORKMAZ, Orman Bölge Müdürü Recep ATEŞ, Orman İşletme Müdürü Veli ALTUNTAŞ’a ilgilerinden dolayı  teşekkür ederiz.