1. Dumlupınar Şehitliğinde Çalışmalar Devam Ediyor.

  Mayıs 23, 2019 Afyonkarahisar Milli Parklar 5.Bölge Müdürü Nevzat ALĞAN, Milli Parklar Şube Müdürü Mine DURMUŞER ve Başkomutan Tarihi Milli Park Müdür V. Cemil SERT, Dumlupınar İlçe Kaymakamı Abdulkerem ABBASOĞLU’ nu makamında ziyaret ettiler.

 2. Eber Gölünde Av Koruma Çalışmaları Devam Ediyor.

  Mayıs 20, 2019 Bolvadin Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği av koruma personeli tarafından keklik avında kullanılan kafesler ve 2 adet otomatik tüfeğe el konuldu.

 3. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL'den Ziyaret

  Mayıs 14, 2019 Sandıklı Belediye Başkanı Sayın Mustafa ÇÖL ve Sandıklı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ÖZTOPBAŞ Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN'a yeni hizmet binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 4. 2019-2020 Av Sezonu Çalışmaları Devam Ediyor.

  Mayıs 10, 2019 2019-2020 Av Sezonu için avlaklardaki kotaların belirlenmesi amacıyla İlimizdeki avcı dernek başkanlarıyla bir araya gelindi.

 5. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret

  Mayıs 10, 2019 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN ve Denizli Şube Müdürü Hamdi AKAN Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN'ı makamında ziyaret ettiler.

 6. Kuruçay Günü Birlik Kullanım Alanının Sözleşmesi İmzalandı.

  Mayıs 09, 2019 Başkomutan Tarihi Milli Park Müdürlüğü sınırları içerisinde kalan Sinanpaşa ilçesi Kuruçay Göleti Günü Birlik Kullanım Alanı ve Büfe İşletmeciliği ile Çevre Temizliği 5 yıl süre ile yapılması işi Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ile Sinanpaşa Belediyesi arasında yapılan sözleşme ile Sinanpaşa Belediyesine verilmiştir.

 7. Öğrencilere Tabiat Eğitimi Verildi.

  Mayıs 08, 2019 03/05/2019 tarihinde Eskişehir İli Odunpazarı ilçesine bağlı İlhan Ünügür İlköğretim Okulunun öğrencilerine öğretmenleri eşliğinde, Eskişehir Tabiat Turizmi Eylem Planı etkinlikleri çerçevesinde Eskişehir Şube Müdürlüğümüz sorumluluğundaki Musaözü Tabiat Parkında, Tabiat Eğitimi düzenlenmiştir.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ