1. Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe'den Bölge Müdürlüğümüze Ziyaret

  Eylül 25, 2019 Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Sayın Mehmet BOZTEPE yeni idari binamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 2. Yüzbaşı Agah Efendi Şehitliğinde Çalışmalar Devam Ediyor.

  Eylül 25, 2019 Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürümüz Nevzat Alğan, Başkomutan Tarihi Milli Park Müdürü Cemil Sert, Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’e makamında ziyaret ettiler.

 3. Saka Avcılarına Suçüstü Yapıldı.

  Eylül 19, 2019 Denizli Şube Müdürlüğümüze gelen saka avı ihbarı üzerine harekete geçen ekiplerimiz Çivril İlçesi Işıklı Mahallesinde saka avı yapan bir kişi İki adet ağ, bir adet ses cihazı radyo,iki adet kafes ve 7 adet saka kuşu ile yakalanarak saka kuşlarına el konulmuştur.

 4. Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Ziyaret Edildi.

  Eylül 19, 2019 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN, Kütahya İl Şube Müdürü İsmail LAFÇIOĞLU ve Başkomutan Tarihi Milli Park Müdür Yardımcı V. Serpil TAŞPINAR ile birlikte Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Necati GÜNDÜZ'e ziyarette bulunuldu.

 5. 19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun.

  Eylül 19, 2019 Vatanlarını korumak için canlarını hiçe sayan bütün kahraman Gazilerimizin, Gaziler Günü kutlu olsun.

 6. Kütahya Orman Bölge Müdürü Ziyaret Edildi.

  Eylül 19, 2019 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN, Kütahya İl Şube Müdürü İsmail LAFÇIOĞLU ve Başkomutan Tarihi Milli Park Müdür Yardımcı V. Serpil TAŞPINAR ile birlikte yeni göreve başlayan Kütahya Orman Bölge Müdürü Sayın Hasan KESKİN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 7. Enne Barajı Tabiat Parkında İncelemelerde Bulunuldu.

  Eylül 19, 2019 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN, Kütahya İl Şube Müdürü İsmail LAFÇIOĞLU, şube müdürleri ve teknik personel ile birlikte Kütahya ili Enne Barajı Tabiat Parkında yapımı devam etmekte olan yörük oba kır çadırında ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Susuyorum Ama Konuşamıyorum.Üreme Döneminde Avlanmıyorum.Onlar "Bize" Emanet.
Bakanımız
Sayın Bekir PAKDEMİRLİ