Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

 1. Yavru Tilkiler Bakanlığımızın Koruması Altında.

  Mayıs 23, 2018 Bölge Müdürlüğümüze bağlı Eskişehir ilimiz Tepebaşı ilçesi kırsalında vatandaşlar tarafından bulunarak Tepebaşı Belediyesi Geçici Bakımevi ekiplerine teslim edilen 2 adet Kızıl Tilki yavrusu korumamız altına alındı.

 2. Kafes Avcılarına Geçit Yok.

  Mayıs 23, 2018 Bölge Müdürlüğümüze bağlı Denizli İl Şube Müdürlüğümüze gelen kafes avı ihbarı üzerine; harekete geçen ekiplerimiz tarafından Çal İlçesi Belevi Mahallesi yakınlarında kafes avı yapan iki şahıs 4 keklik ve kafesleriyle beraber suçüstü yakalandı. Kekliklere el konularak doğaya salındı.

 3. 22 Mayıs Dünya Biyoçeşitlilik Günü...

  Mayıs 22, 2018 22 Mayıs Dünya Biyoçeşitlilik Günümüz Kutlu Olsun.

 4. Göğem-Zafer Tabiat Parkı’nda İncelemeler Yapıldı.

  Mayıs 22, 2018 Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürü Nevzat ALĞAN, Bölge Müdür Yardımcısı Mücahit ERACAR, Milli Parklar Şube Müdürü Mine EROĞUL ve Uşak İl Şube Müdürü Hüseyin TEKİN 15.05.2018 tarihinde tabiat parkı olarak ilan edilen Göğem-Zafer Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulundu.

 5. Ülkemizin 232. Tabiat Parkı Uşak’ta İlan Edildi.

  Mayıs 21, 2018 Ülkemizin 232. Tabiat Parkı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU’nun imzasıyla ilan edildi.

 6. Taşyaran Vadisi Tabiat Parkına Panel Çit Yapıldı.

  Mayıs 18, 2018 Bölge Müdürlüğümüze bağlı Uşak İl Eşme İlçesi sınırları içinde olan Taşyaran Vadisi Tabiat Parkımız 2016 Yılında Tabiat Parkı ilan edilmiş 53.50 ha alana sahip bir tabiat parkımızdır.

 7. Akdağ Tabiat Parkı Ziyaretçilerini Ağırlamaya Hazırlanıyor.

  Mayıs 18, 2018 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN ve Milli Parklar Şube Müdürü Mine EROĞUL Akdağ Tabiat Parkında incelemelerde bulundu. Akdağ Tabiat Parkındaki yapılan çalışmalarla ilgili Şef Muharrem ORHAN ve Orman Muhafaza Memuru Erdal TOPRAK Bölge Müdürümüze bilgi verdi.

 8. Öğrencilere Yaban Hayatı ve Göçmen Kuşlar Eğitimi Verildi.

  Mayıs 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı V. Bölge Müdürlüğüne bağlı Kütahya Şube Müdürlüğü personelimiz Mühendis Leyla Orman tarafından Kütahya İli Ergun Çelebi İmam-Hatip Ortaokulu öğrencilerine Yaban Hayatı ve Göçmen Kuşlar ile ilgili eğitim verilmiştir. Şube Müdürlüğü Personeli Tekniker Zafer YILDIZ tarafından çekilen, Kütahya İlinde değişik türlere ait göçmen kuş fotoğrafları sergisi öğrencilere sunulmuştur.

 9. Afyonkarahisar'da, Dünya Göçmen Kuşlar Günü Kutlandı.

  Mayıs 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve AKÜ Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma Merkezi tarafından Fen Edebiyat Fakültesi Erdal Akar Konferans Salonunda panel düzenlendi

 10. Uşak’ta Pitbull Terrier’e 6.306,00 Tl İdari Para Cezası

  Mayıs 17, 2018 V. Bölge Müdürlüğümüze bağlı Uşak İlimizde Atapark’ta polis kontrolüne takılan, U. B. K. adlı şahıs polis memurlarına mukavemet etmiş ve bu esnada 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’na göre yasaklanan pitbull terrier cinsi tehlike arz eden köpeğini polis memurunun üzerine salmıştır.

 11. Bölge Müdürlüğümüz ve İl Müdürlerimiz İle Toplantı Yapıldı.

  Mayıs 16, 2018 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN başkanlığında Bölge Müdür Yardımcımız Mücahit ERACAR, Bölge Müdür Yardımcımız Kemal CAN ve tüm İl Şube Müdürlerimiz ile birlikte Kütahya İlinde Bölge Müdürlüğümüzün Sorumluluğunda ki 2018 yılı yatırımlarımızın durumu ile 2019 yılı yatırım teklifleri görüşülmüştür.

 12. Bölge Müdürümüzden Kütahya Belediye Başkanlığına Ziyaret

  Mayıs 16, 2018 Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN ile Kütahya Şube Müdürü İsmail LAFÇIOĞLU Kütahya Belediye Başkanı Kamil SARAÇOĞLU'nu makamında ziyeret etiler.Bölge Müdürümüz Nevzat ALĞAN Kütahya İlinde Bölge Müdürlüğümüz Tarafından gerçekleştirilen yatırımlar hakkında Belediye Başkanı Kamil SARAÇOĞLU'na bilgi verdi ve nezaket ziyaretinde bulundu.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa