1. YABAN HAYATININ OLUMSUZ KIŞ KOŞULLARINDA KORUNMASI İÇİN YEMLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

  Ocak 16, 2020 Afyonkarahisar Bolvadin ilçemize bağlı Büyükkarabağ köyüne bakan Emirdağlarında Bolvadin Kaymakamımızın katılımıyla yemleme çalışması yapıldı.

 2. Şah Kartalı Doğasına Kavuştu.

  Ocak 13, 2020 Halsiz ve yaralı olarak bulunan Şah Kartalı tedavisinin tamamlanmasıyla yaralı olarak bulunduğu mevkide tekrar doğaya salınmıştır.

 3. Av Koruma Çalışmaları Devam Ediyor.

  Ocak 08, 2020 Afyonkarahisar Şube Müdürlüğümüze bağlı Bolvadin Şefliğimizce 08.01.2020 yapılan av koruma ve kontrol denetiminde usulsüz avcılık yapan 3 kişiye tutunak tutulmuştur.

 4. Av Koruma Çalışmaları Devam Ediyor.

  Ocak 07, 2020 DKMP Eskişehir İl Şube Müdürlüğümüz Av Koruma Ekibi tarafından yeni yılın girmesiyle birlikte av koruma ve kontrol faaliyetleri Eskişehir genelinde denetimlerini sürdürdü. 04-05 Ocak tarihlerinde yapılan denetimler sırasında 4 kişiye idari ceza uygulanmış ve 1 adet yarı otomatik tüfeğe, mülkiyetinin kamuya geçirilmesine yönelik el konulmuştur.

 5. Genel Müdürümüz Sn. İsmail Üzmez Başkanlığında 15 Bölge Müdürlüğümüz katılımıyla videokonfrans ile toplantı yapıldı.

  Ocak 06, 2020 Genel Müdürümüz Sn. İsmail Üzmez Başkanlığında 15 Bölge Müdürlüğümüz katılımıyla videokonfrans ile toplantı yapıldı.

 6. Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı ve Üyeleri Bölge Müdürlüğümüze Ziyarette Bulundular.

  Ocak 06, 2020 Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı ve Üyeleri Bölge Müdürlüğümüze Ziyarette Bulundular.

 7. TEMA Vakfı Temsilcileri Bölge Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

  Ocak 03, 2020 TEMA Vakfı Temsilcileri Önder ÇELİK ve Umut MEHMETOĞLU, Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN’ı makamında ziyaret ettiler.Bakanımız
Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ