1. Afyonkarahisar Mahalli Sulak Alan Komisyon Toplantısı Yapıldı.

  Şubat 12, 2020 Afyonkarahisar Mahalli Sulak Alan Komisyon Toplantısı Afyonkarahisar Valisi Sayın Mustafa TUTULMAZ başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 2. Dumlupınar Bölümünde Yemleme Çalışmaları Yapıldı.

  Şubat 11, 2020 Sert geçen kış koşulları nedeniyle Başkomutan Tarihi Milli Parkı Dumlupınar bölümünde yaban hayatını desteklemek amacıyla yemleme çalışması yapılmıştır.

 3. Akdağ Tabiat Parkında Yemleme Çalışmaları Yapıldı.

  Şubat 11, 2020 Sert geçen kış şartlarında yaban hayatını desteklemek amacıyla Afyonkarahisar Şube Müdürlüğümüz tarafından Akdağ Tabiat Parkında yemleme çalışmaları yapılmıştır

 4. Tınaztepe Belediye Başkanından Ziyaret

  Şubat 10, 2020 Tınaztepe Belediye Başkanı Sayın Adem YETİŞKİN, Bölge Müdürümüz Şahin ÇILGIN'ı makamında ziyaret etti.

 5. Denizli'de Sulak Alanlar Toplantısı Yapıldı.

  Şubat 06, 2020 Tabiatın korunması konusunda düzenlenmiş ilk uluslararası belgelerden biri olan Ramsar Sözleşmesi’nin imzaya açıldığı 2 Şubat günü Dünya Sulak Alanlar Günü olarak kabul edilmiştir.

 6. Yaralı Halde Bulunan Kızıl Şahin Tedavi Altına Alındı

  Şubat 04, 2020 Afyonkarahisar'da vatandaşlar yaralı halde buldukları kızıl şahini Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine teslim etti.

 7. Yemleme Çalışmaları Devam Ediyor.

  Ocak 23, 2020 Afyonkarahisar İlimizin en çok kar yağışı alan dağ ekosistemini barındıran ve yılkılarıyla bilinen Emirdağlarında tavşan, domuz, yılkı atı ve diğer yaban hayatının yaşamları bırakılan yemlerle desteklenmiştirBakanımız
Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ